Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

rok 2017

TOPlist

rok 2017:

Zima 2017 – probíhá individuální zimní příprava J

 

7.1. – proběhla valná hromada klubu v pohostinství U Vlčků na Pavlišově, kde byl přijat nový člen Vlasta Vlčák Vlček.

Dále bylo oznámeno, že dočasně přerušil činnost Luděk Buvol Tuček, a to z osobních důvodů. Ze stejných důvodů ukončil svoji činnost i Zambrotta, a proto byla jejich činnost přerušena. Činnost ukončil Divíšek Divoch a Baudišová Lucka.

Na svoji funkci rezignoval Káca a viceprezidentem byl zvolen Vlčák. Ve volbách byl navržen na prezidenta klubu opět Tata a byl také zvolen.

Dalším novým členem klubu se stal Miroslav Mičud Mazurek z Nýdku. Ač z Moravy, bude hrát za nás. Vše bylo domluveno na loňských turnajích a tehdejším vedením klubu byl přijat.

Dalším bodem valné hromady byly nové dresy, které byly odhlasovány a o další se už stará Alča.

 

Pragua Open a 1. ligový turnaj - Praha

V měsíci dubnu začal další ročník České fotbalgolfové ligy, kterého se účastní i FotbalGolf Bohemka Náchod.
   1. turnaj se odehrál v Praze, kde v jednotlivcích zvítězil  prezident CFGA Tomáš Neumann. Náchodští hráči se umístli, v konkurenci 75 hráčů,  takto: Jiří Káca Kácovský na 21. místě, Petr Okenko Kylar byl 33., na 43. místě skončil Petr Tata Šolc a na 54. místě se umístil Miroslav Mičud Mazurek.
    Týmové soutěže se zúčastnilo 15 mužstev a Bohemka Náchod skončila na 10. místě, když zvítězili borci z nedaleké Nebeské Rybné, druhá skončila Slavia Praha a třetí její B tým.

Austria Open 2017 - Salzburg

     Poslední dubnový víkend se pak tři hráči - Tata, Káca a Okenko zúčastnili mezinárodního mistrovství Rakouska - Austria Open 2017, v Salzburgu.
V silné konkurenci, kde  startovala Evropská špička, skončil Káca na pěkném 31. místě, Tata obsadil 50. místo a Okenko skončil 62.
V soutěži dvojic obsadili Tata s Okenkem 24. místo.

 

Nejúspěšnější víkend v historii klubu - 6.-8.5. 2017 !!!

V sobotu 6.5. 2017 se turnaje Děkys Párty Cupu v Litomyšli  zúčastnili čtyři naši členové. A velice úspěšně!

Alča skončila v kategorii žen na velice pěkném 2. místě, v katgorii mužů pak Patras obsadil bednu, když skončil 3. a Káca skončil na 7. místě, Mičud obsadil 10. příčku.

Turnaj pak pokračoval v neděli, zde však startoval už jenom Mičud, který skončil na 6. místě. Ovšem i sobotní výsledky měly vliv na   celkové umístění, tedy sobota a neděle dohromady. V tomto hodnocení skončil Patras 4., Mičud 11. a Káca 14.

 V pondělí se pak Patras a Tata zúčastnili Nebe Cupu v Nebeské Rybné. Zde slavil hlavně Patras, který všem vypálil rybník a zvítězil. Tata obsadil 8. místo. V soutěži dvojic se Tata a Patras umístili na 3. místě.

 

 

V průběhu roku 2017 jsme poté odehráli celkem 10 ligových turnajů a v týmové soutěži jsme obsadili celkově 11. místo ze 16. týmů. Nejlepším umístěním bylo 6. místo v Rybí.

V soutěži jednotlivců jsme odehráli průměrné výsledky, kde stojí za zmínku 20. místo Káci v Litomyšli a dvě 7. místa Patrase v Nebeské Rybné, resp. Frymburku. Umístění v ligovém žebříčku - opět součet sezon 2016 a 2017:

Nejlepší dosáhl Patras - 24., Mičud - 35., Káca -37., Okénko - 39., a Tata - 40. místo, ze 125 klasifikovaných hráčů v ČR.

V soutěži 50+ se blýskl Mičud, který zvítězil na "domácí půdě" v Rybí !!!

TOPlist